Apie mane

In  order to be irreplaceable one must always be different.  – Coco Chanel

Labas, aš Ieva – socialinių tinklų turinio kūrėja ir mados entuziastė, tikinti, kad atrasti savo asmeninį stilių niekada nevėlu, o jam suformuoti nereikia išleisti krūvos pinigų.

Išgyvenusi daugybę stiliaus metamorfozių, nuo apdribusių džinsų ir skate tipo batų, iki pernelyg smarkiai figūrą aptempiančių rūbų, šiandien galiu drąsiai sakyti, kad pagaliau atradau savo stilių ir žinau, kaip nepasiklysti norimo įvaizdžio paieškose.

Meilė madai man suteikė galimybę iš arčiau susipažinti su mados industrija iš skirtingų rolių – nuo darbo studijų metu greitosios mados parduotuvėse iki tiesioginio bendradarbiavimo su tokiais prekių ženklais kaip Reebok, Audimas, 4F, Deichmann, Denim Dream, Newmood ar Membershop, Etam, Lindex, Esprit, About you ir kt. Savo sukaupta patirtimi ir stiliaus atradimais šiandien kasdien dalinuosi su šimtatūkstantine sekėjų bendruomene socialiniuose tinkluose.

Būtent mano sekėjų auditorija ir paskatino galvoti apie įvairesnius formatus stiliaus ir įvaizdžio idėjoms skleisti. Nuolat sulaukdama moterų žinučių su klausimais ką prie ko derinti, ar toks raštas vis dar madingas bei kur rasti pigesnę kostiumėlio alternatyvą, nusprendžiau, kad mano pomėgis ir aistra madai gali padėti daugybei žmonių atrasti savitą stilių, iki skausmo nusibodusius rūbų derinius prikelti antram gyvenimui ar atnaujinti garderobą, turint mažą biudžetą.

Mano tikslas – įkvėpti ir padrąsinti kiekvieną, kam reikia patarimo įvaizdžio klausimais. Tikiu, kad pokyčiai prasideda palikus komforto zoną ir atsisakius išankstinių nusistatymų. Negalvok, kad tau netinka ryškios spalvos, neturi galimybės koja kojon žengti su mada ar, kad tavo spintoje jokiai suknelei nėras vietos. Galbūt dar neradai tos tobulos? Parašyk man – į paieškas leisimės drauge!

Bučiniai,
Ieva

Instagram: @ievaswan

[instagram-feed]